פינות המתנה

פינות המתנה הם החלק החשוב ביותר בכל משרד או מתחם אחר, ציבורי או פרטי. לקוחות, שותפים פוטנציאלים, מבקרים, נותני שירות ואחרים אשר מגיעים למקום מסוים לצרכי פגישה וקבלת שירות נדרשים לחכות תחילה בפינת ההמתנה. פינה זו, אם תעוצב ותרוהט כהלכה, תתרום לאנרגיה החיובית ולהרגעת הממתינים, אשר לבטח מתוחים טרם הפגישה ו/או עצבניים כי נאלצים לחכות.

מבנה רהוי לפינת המתנה

ישנם מקומות אשר מסתפקים בארגון מספר כיסאות המסודרים אחד ליד השני בצמוד לקיר. במשרדים ומקומות קטנים זה אולי משמש כפתרון סביר אך ללא ספק לא הכי אידיאלי שיש. פינת המתנה אידיאלית תכלול מספר כיסאות המתנה, שולחן קטן ואולי את מתקן למגזינים לבידור ופנאי.

איכות הריהוט

אין ספק שישנם סוגים רבים של רהיטים מחומרים שונים, רמת נוחות שונה, מחירים שונים, גדלים שונים, צבעים שונים ועוד. איכות הריהוט שתבחרו לפינת ההמתנה שלכם תלויה ככל הנראה בתקציב שלכם ובמקום בו תמוקם פינת ההמתנה בחלל. צבע הריהוט יהיה בהתאם לעיצוב הכולל של המשרד וצבעי הקירות והרצפה (וכמובן שאר הריהוט במקום) וכמות הכיסאות תלויה בכמות התנועה במקום.

לסיכום: פינות המתנה הנן חשובות בכל מקום בו יש תנועה של אנשים המגיעים לקבל שירות: קופות חולים, משרדים עסקיים, משרדי עירייה, תחנות משטרה ועוד. איכות הציוד, סוגו וכמותו תלויים בעיקר בתקציב שלכם, בעיצוב הפנימי הקיים של המתחם וכמות התנועה של האנשים במקום.