שולחנות למכירה

השולחן הוא אחת ההמצאות העתיקות ביותר בתוחלת חייו של האדם. כמובן שאת שמו הוא קיבל בטח איי שם לפני כמה מאות שנים אך לאורך דורות ארוכים השתמשו בו בני האדם בצורות שונות כדי להניח עליו ציוד, כלים, אוכל ועוד. בין אם אתם זקוקים לשולחנות אוכל לסלון, שולחנות לפינת המתנה, שולחנות לתלמידים בבית הספר, שולחנות לעמדת מחשב ואחרים, אתם תוכלו למצוא כאלה בשפע, בסוגים שונים, גדלים שונים, גבהים שונים ובמחירים שונים.

שולחנות לבית הספר

השולחנות בבית הספר הם ריהוט מרכזי מאוד עבור התלמידים, אשר זקוקים להם כדי להניח עליהם את הספרים והמחברות, לקרוא ולכתוב את החומר הנלמד. בשולחנות מעבדה בבית הספר צריך לדאוג לשולחנות מיוחדים עם ברזי מים לצרכי ניסויים וניקיון.

שולחנות מחשב

ישנם סוגים רבים ומגוונים של עמדות מחשב, ככל הנראה אלפים של סוגים שונים. כל אחד הוא בעל העדפה שונה כשמדובר בעבודה מול מחשב. יש שיסתפקו בשולחן קטן וצנוע ויש כאלה שיזדקקו לעמדה מפוארת יותר הכוללת מדפים מובנים, מגירות ושולחן גדול למרחב.

שולחנות לפינת המתנה

פינות המתנה חשובות מאוד בעיקר במוסדות ציבוריים או משרדים עסקיים. על כן מומלץ שיהיה שולחן קטן לקפה או קריאת עיתונים או אפילו הנחת מחשב נייד בזמן שמחכים לכניסה לפגישה.

שולחנות לגינה

בכל גינה צריך להיות שולחן וכיסאות אשר מאפשרים לנו להתרווח וליהנות גם מארוחת בוקר או כוס קפה בטבע ובאוויר הצח. בדרך כלל אלו שולחנות פלסטיק אך ישנם גם ספסלי עץ אשר פופולריים מאוד.