ריהוט לבתי חולים

בית החולים הוא המקום שבו אף אחד מאתנו לא רוצה להגיע אליו, בין אם אנו חולים בעצמנו או מבקרים קרובים שלנו אשר חולים בעצמם. כך או כך אנו נאלצים לפחות מספר פעמים בחיים שלנו לבקר בבית החולים ועל כן יהיה עלינו, בין אם כחולים ובין אם כאורחים, לקבל את השירות המיטבי מבית החולים. שירות טוב כולל ריהוט וציוד מתאים.

ריהוט לאורחים

אורחים המגיעים לבקר את יקיריהם זקוקים לרוב לכיסאות המתנה בלבד, אך גם שולחן קטן ונייד על גלגלים לא יזיק שיוכלו לשים עליו מעט אוכל, שתייה או פריטים אחרים עבור יקיריהם. כך למשל אם רוצים מקום קטן לאכול בו או לשתות משהו חם ליד מיטתם של יקיריהם, יוכלו לעשות זאת על אותו שולחן.

ריהוט לחולים

כל בית חולים שיכבד את עצמו יחזיק ציוד וריהוט מקצועי עבור החולים. מיטות סיעודיות, כורסאות גריאטריות, מזרנים וכרית שינה, מעקות להגבהת המיטה, מיטות מתכווננות, כריות אורתופדיות ואפילו כוננית קטנה ליד מיטת החולה שבו יוכל לאחסן את חפציו בזמן השהות שלו במקום: תיק, ספר, בקבוק מים וכו'.

ריהוט לצוות העובדים

גם על צוות העובדים במקום, העובד בו שעות רבות מדי יום, יש לדאוג לנוחות מירבית. עגלת שירות חדישה וניידת להגשת אוכל לחולים, כיסאות ושולחנות מחשב בכל מחלקה, ארונות ומגירות אחסון ועוד.